SALON_6_projekt_wnętrz

Aranżacja wnętrz w stylu nowoczesnym.

Opublikowane przez

Jako architekt wnętrz pracujący w Warszawie przyznam, że jest to jeden z najbliższych mi styli. Składa się na to kilka powodów które go charakteryzują.
Prostota aranżacji wnętrz bez zbędnych dodatków. Duże płaszczyzny z ograniczoną ilością podziałów porządkujące i powiększające przestrzeń.

Zwłaszcza Warszawa jest miejscem gdzie nowoczesna uporządkowana stylistyka pada na podatny grunt, a aranżacje wnętrz w tym stylu spotykają się z dużym zainteresowaniem. Wielkomiejski styl życia, praca i ilość wolnego czasu jaki pozostaje do dyspozycji stawia uporządkowanie i funkcjonalność na czele wymagań inwestorów. Projekty wnętrz w nowoczesnym stylu muszą przygotować przestrzeń mieszkania, apartamentu czy domu do takiego właśnie życia.

Kolorystyka zamknięta w kilku kolorach, bieli, czerni,szarościach i beżach.Ilość akcentów dekoracyjnych dobrana tak żeby w codziennym rozgardiaszu nie przytłaczały ale były stylowym tłem na którym codzienny bałagan będzie wyglądał po prostu dobrze. Rolę ozdobników przejmuje tu światło zastosowane z podziałem na wiele sekcji budujących sceny. Ociepla prostą, często lekko surową stylistykę, stwarza klimat potrzebny do relaksu po ciężkim dniu.

Wysokiej jakości materiały same w sobie stanowią w tym stylu subtelną dekorację, ale też wyraziście podkreślają wysoki standard aranżacji apartamentu czy domu.
Podstawowe elementy wyposażenia jak drzwi wewnętrzne najchętniej w systemie gdzie ościeżnica jest ukryta w ścianie, a skrzydło niejednokrotnie pokryte jest tym samym materiałem którym pokryta jest ściana. To jeszcze dodatkowo potęguje odbiór przestrzeni jako większą. Długie szerokie deski na podłodze, gres wielkoformatowy. Jako architekt wnętrz stosuję wszystkie te elementy gdyż pozwalają mi zawalczyć o jeszcze więcej przestrzeni do życia.

Tagi: , , , ,

Kategorie: