Architekci wnętrz Warszawa – projekt mieszkania 60 m2 Warszawa Wilanów

Aranżacja wnętrz Warszawa Wilanów, 60 metrowe mieszkanie projektowane docelowo dla pary. Salon z aneksem, hol sypialnia i łazienka. Rozkład mieszkania pozwolił na wyrazisty podział na przestrzeń dzienną i cześć prywatną. Projekt wnętrza skonstruowałem tak, że już od wejścia daje się odczuć możliwie dużo dostępnej przestrzeni. Ciekawe połączenie koloru z betonem architektonicznym oraz mozaika w holu przykuwa uwagę już od wejścia. Kolorystycznie podzielony hol ukrywa przestrzeń prywatną kierując wzrok w pierwszej kolejności do salonu. Połączenie zabudowy holu i jej kontynuacja w salonie jako ściana telewizyjna sprawiło, że całość ściany wydaje się naprawdę duża. Za to pozostała cześć salonu bardzo oszczędna w aranżacji za to świetnie doświetlona przez duże okno.Dębowa deska olejowana na podłodze, fornir dębowy o cieplejszym wybarwienia zrównoważony betonem architektonicznym na wybranych elementach zabudowy. Jednym kluczowych założeń dla tej aranżacji wnętrzbyło stworzenie miejsca i zaprojektowanie biokominka który miał przypominać kominek tradycyjny. Wg. mojego projektu ślusarz wykonał obudowę biokominka z czarnej stali w której został osadzony wkład biokominka. ”Żywy ogień” wieczorem w salonie naprawdę robi klimat.Czarne sufity i wyrazisty kolor szaf urozmaicają przestrzeń.

Wróćmy do holu. Perspektywa z profili led zaaranżowana w holu dzieli i skraca długie pomieszczenie w ciekawy sposób. To z pewnością wyrazisty akcent tej aranżacji wnętrz. Drzwi w systemie ukrytym dodatkowo razem ze ścianą pomalowane na kolor czarny tworzą sekretne wejście do sypialni.

Projekt wnętrza łazienki. Zastane pomieszczenie było długie i dosyć wąskie. Na jego końcu znalazło się idealne miejsce na całkiem sporą kabinę prysznicową. Ona też stała się dominującą częścią łazienki.
Konstrukcją kabiny i podświetleniem stworzyłem coś na kształt portalu. Łazienki wizualnie skróciła się, co stanowiło zdecydowany plus.

Architekci wnętrz z pewnością podobnie jak ja doceniają ciekawe produkty wyposażenia wnętrz.
W tej łazience armatura marki Tres z kolekcji Loft Colors pozwoliła urozmaicić aranżację. Proszę zwrócić uwagę jak dobrze kolumna prysznicowa rozbija płaszczyznę ściany z szarych płytek gresowych.
Same płytki świetnie kontrastują w połączeniu z białym gresem. To wszystko ociepla podłoga i okładzina ściany z drewna teak.

Duże lustro i ciekawe oświetlenie to wszystko dopełnia całości i tworzy naprawdę ciekawe pomieszczenie.
Zapraszam do obejrzenia moich innych projektów.

Zapraszam do współpracy, wyślij zapytanie to nie kosztuje.