Architekt wnętrz Warszawa – dobór kolorystyki ścian i dekoracji okiennych

To już końcowy etap pracy nad projektem wnętrz. Wybór kolorów ścian, ostatnie poprawki i malowanie.
Większość ekip wykonuje malowanie ścian i kończy swoją pracę jeszcze przed montażem mebli na wymiar.
W moich projektach wnętrz kładę duży nacisk na to żeby klient otrzymywał skończone wnętrze kompletne i świeże. Dlatego współpracujące ze mną ekipy wykonują ostatnie malowanie na koniec prac po montażu mebli, blatów itd.

Dlaczego to takie ważne ? Otóż przy pracach montażowych nie trudno o drobne uszkodzenia ścian, kurz itd. Bądźmy szczerzy nie da się tego uniknąć ale da się to wszystko skorygować jeśli malowanie następuje po montażach. Ekipa wypełnia szczeliny akrylem, odkurza i maluje ściany. Elektrycy montują oprawy oświetleniowe które mogą być wrażliwe na kurz i też nie warto zakładać ich wcześniej.

Ostatni element to tkaniny i dekoracje okienne. Współpracuje od dłuższego czasu z pracownią krawiecką która kompleksowo realizuje takie zlecenia ściśle wg. moich wytycznych. Po moich wstępnych wyborach Pani krawcowa przyjeżdża wraz z tkaninami na spotkanie do mieszkania. Wtedy padają ostatnie decyzje co do wyboru tkanin. Następuje pomiar, dekoracje okienne szyte są na miarę. W między czasie następuje montaż systemów i w kolejnym kroku gotowe dekoracje są wieszane w oknach. Klient otrzymuje gotowy projekt wnętrz.