Architekt wnętrz Warszawa – projekt sufitów podwieszanych, rozmieszczenia pkt. elektrycznych i oświetlenia

To rozbudowany rzut instalacji elektrycznej na którym pokazuje lokalizację wszystkich punktów elektrycznych jakie przewiduje projekt wnętrz. Jako architekt wnętrz wskazuję w projekcie gdzie mają się znaleźć w mieszkaniu gniazda i włączniki. Jak mają być rozmieszczone oprawy oświetleniowe w całym projekcie.

Zaplanowane oświetlenie dzielę na sekcje. Oświetlenie w moim odczuciu jest bardzo ważnym elementem w projekcie wnętrz. Stanowi nie tylko bezsprzeczny element użytkowy ale również, a w niektórych sytuacjach zwłaszcza element dekoracyjny. dzięki dobrze dobranemu oświetleniu mogę budować we wnętrzu całe dekoracyjne sceny, podkreślać i uwypuklać niektóre elementy. Dzięki dobrze dobranym oprawom oświetleniowym można stworzyć ciekawą konfigurację. W niektórych stylach może ona stanowić samodzielną dekorację.

Wracając do samego rzutu. Z mojej strony, projektanta wnętrz, proponuje Państwu pewien układ do którego powinniście jako klienci odnieść się w dwóch podstawowych kwestiach.

1. Czy wystarczająca jest ilość gniazd w poszczególnych pomieszczeniach?

2. Czy zaproponowane usytuowanie włączników odpowiada Państwu?

Tak omówiony i skorygowany projekt trafia do rąk ekipy remontowej. W ślad za tym do Państwa trafia lista proponowanych opraw i dalej czeka nas dyskusja na ich temat.