Architekt wnętrz Warszawa – projekt układu funkcjonalnego

Architekt wnętrz Warszawa, projekt układu funkcjonalnego pomieszczeń. Praca nad projektem wnętrz podzielona jest na następujące po sobie etapy. Pierwszym jest projektowanie przestrzeni pod kątem funkcji poszczególnych pomieszczeń.

Zawsze na początku współpracy proszę klientów o wypełnienie tzw. programu dla mieszkania. To zebrana w sposób hasłowy lista głównych oczekiwań co do nowego mieszkania. Otrzymane informacje uzupełniam w rozmowie z klientem. To wszystko stanowi podstawę do stworzenia koncepcji funkcjonalnej projektu wnętrz.

Projektanci wnętrz w Warszawie różnie podchodzą do tego zagadnienia. Dla mnie wygodne rozplanowanie przestrzeni, układu ścian, swobodna komunikacja stanowi podstawę dobrego projektu wnętrz.

Dodatkowo na rzucie z góry w łatwy i czytelny sposób można przedstawić układ ścian działowych, rozmieszczenie wszystkich potrzebnych sprzętów i szerokość przejść.Dodatkowo w takiej formie mam możliwość przedstawienia kilku wariantów układu ścian i ustawienia sprzętów dla tej samej przestrzeni. Często jest więcej niż jedna możliwość zaaranżowania.