Łazienka_industrialna_architekt_wnętrz

Hampton Residence Wilanów – okiem architekta wnętrz.

Opublikowane przez

W modnej części Wilanowa w bliskim sąsiedztwie Świątyni Opatrzności Bożej powstaje luksusowe osiedle. Nowoczesne rezydencje Hampton Residence Wilanów ponadczasowy koncept i wysoka jakość wykończenia.
Developer oferuje rezydencje o powierzchni 250-360 m2. Świetna architektura, nowoczesne bryły budynków modernistyczne i stylowe.
Przedstawione rzuty pomieszczeń wyglądają obiecująco, choć pewnie w praktyce konieczne byłyby drobne korekty dokładnie skrojone pod potrzeby przyszłych mieszkańców.
Tak czy inaczej przestrzeń na parterze budynków Hampton Residence Wilanów zaprojektowano z dużą dbałością, jako projektant wnętrz nie mogę tego nie docenić.

Aranżacja wnętrz przemyślany układ funkcjonalny.

Świetna garderoba tuż przy wejściu do budynku, dalej wc lekko poza przestrzenią dzienną która z kolei w uporządkowany sposób wydziela sporą kuchnię, jadalnie i część wypoczynkową.
Świetne przeszklenia wpuszczające dużą ilość światła do wnętrz i otwierające salon na taras. Potęguje to dodatkowo wielkość i tak przestronnych wnętrz.
Na piętrze trzy sypialnie każda z prywatną łazienką i garderobą. Oraz dodatkowe pomieszczenie w aranżacji wnętrz zaproponowane jako gabinet.

Wszystko to stanowi obietnicę świetnej przestrzeni do dalszej aranżacji wnętrz.
Mi jako architekta wnętrz inspiruje zewnętrzny wygląd i sama bryła budynków, nasuwa stworzenie aranżacji wnętrz w podobnej stylistyce.
Nowoczesne i uporządkowane niemal minimalistyczne wnętrze oparte na szlachetnych materiałach i najwyższej jakości usłudze. Duże płaszczyzny i zamknięte przestrzenie do przechowywania.
Prosta nowoczesna kuchnia kryjąca pełną funkcjonalność i systemy ułatwiające codzienne czynności i oszczędzające czas.

Duży monumentalny stół oraz wygodna duża kanapa zapewniająca komfort i relaks.
Wszystko to oświetlone w sposób nowoczesny i stylowy. Oprawy oświetleniowe wysokiej jakości zapewniające światło do tworzenia całych scen i aż się prosi system inteligentny zarządzający całością.
Z całą pewnością Hampton Residence Wilanów ma do zaoferowania przestrzeń do mieszkania na najwyższym poziomie.

Zapraszam do współpracy, chętnie zajmę się aranżacją wnętrz w tak inspirującym budynku.

Tagi: , , , ,

Kategorie: