Jak pracuję?

Michał Strawa - projektowanie wnętrz i ogrodow
 1. Inwentaryzuję lokal oraz staram się szczegółowo poznać preferencje Klienta zanim rozpocznę pracę nad projektem wnętrz,
 2. Przygotowuję propozycje funkcjonalnego rozplanowania i zorganizowania powierzchni,
 3. Wypracowany pomysł na wnętrze przedstawiam w formie wizualizacji 3D,
 4. Przygotowuję komplet rysunków technicznych dla wykonawców,
 5. Przedstawiam propozycje materiałów wykończeniowych istotnych dla realizacji projektu wnętrza, tworząc przy tym szacunkowy kosztorys inwestycji,
 6. Zapewniam sprawdzonych podwykonawców poszczególnych prac,
 7. Pomagam w logistyce materiałów potrzebnych do realizacji projektu,
 8. Prowadzę nadzór nad zgodnością prac z projektem.

Najczęściej zadawane pytania:


 1. Co jest potrzebne do przygotowania oferty na projekt wnętrza?

  Wysyłając do mnie zapytanie najlepiej dołączyć rzut mieszkania które ma zostać zaprojektowane oraz podstawowe informacje na temat lokalizacji oraz planowanego terminu odbioru mieszkania lub domu.

 2. Ile kosztuje przygotowanie projektu wnętrza?

  Koszt przygotowania kompleksowego projektu wnętrz zawiera się w widełkach między 120 a 150 zł/m2. Ostateczną wycenę zawsze przygotowuję indywidualnie ma na nią wpływ kilka czynników min. wielkość lokalu, jego układ, istniejące skosy lub ich brak itp. Sprawdź szczegóły oferty.

 3. Ile czasu zwykle zajmuje projektowanie wnętrz?

  Wszystko zależy od poziomu skomplikowania przestrzeni, założeń dla projektu, decyzyjności inwestora itd. Zajmuje to 2-3 miesięcy.

 4. Co to znaczy, kompleksowy projekt wnętrza?

  Potraktowanie projektu kompleksowo oznacza całościowe zaprojektowanie, wskazanie materiałów potrzebnych do zrealizowania pomysłu, przygotowanie odpowiedniej dokumentacji dla ekip wykonawczych oraz nadzór nad realizacja projektu. Dodatkowo zapewniam sprawdzone ekipy potrzebne do wykonania prac na każdym etapie realizacji przygotowanego wcześniej projektu wnętrza.

 5. Jak wygląda praca z projektantem wnętrz ?

  Aranżacja wnętrz mieszkania rozpoczyna się od spotkania na którym staramy się trochę poznać, omówić założenia i oczekiwania co do projektu wnętrza i posiadanej przestrzeni. Przesyłam też do uzupełnienia tzw. program dla mieszkania gdzie w sposób hasłowy określacie Państwo swoje oczekiwania. Na podstawie tych informacji rozpoczynam pracę nad projektem wnętrz.
  Prace projektowe odbywają się etapami, najpierw przygotowanie koncepcji funkcjonalnej zwykle w kilku wariantach jeśli przestrzeń na to pozwala.
  Po omówieniu i zaakceptowaniu tego etapu przygotowuję wizualizacje 3D pomieszczeń które wspólnie omawiamy. Na podstawie takiego spotkania nanoszę konieczne poprawki. W dalszej części przygotowuje dokumentacje dla ekipy oraz listę materiałów w formie oferty z ilościami i cenami.
  Oferuję korzystne warunki na zakup materiałów pomoc w logistyce jak również ustalenie odpowiedniej kolejności poszczególnych prac tak by proces realizacji projektu przebiegał płynnie.

 6. Jak wyglądają płatności ?

  Płatność za projekt wnętrz podzielona jest na 5 transz określonych procentowo.
  Transze są rożnej wielkości wg etapów prac.

 7. Czy dobieram materiały potrzebne do realizacji projektu ?

  Tak nawet więcej, przygotowuje ofertę sprzedażową i pomagam w organizacji dostaw na budowę.

 8. Projekt wnętrza jest gotowy, a co z realizacją projektu?

  Jestem w stanie zrealizować w całości przygotowany projekt przy pomocy sprawdzonych ekip z którymi pracuje od dłuższego czasu. To zaufane osoby gwarantujące bezpieczeństwo dostarczanych materiałów oraz wysoką jakość wykonywanych prac.

 9. Przeczytaj opinie moich klientów na temat współpracy ze mną.

 10. Zobacz moje projekty, zdjęcia z realizacji.

 11. Wyślij rzut mieszkania, przygotuję dla Ciebie ofertę!