projekt_magazynowa _salon1

Fibaro – współtwórca klimatu w aranżacji wnętrz.

Opublikowane przez

Inteligentne systemy przebojem wchodzą do naszej codzienności. Nie wyobrażamy sobie już życia bez smartfona.Każdy na swoim urządzeniu posiada szereg aplikacji.
Również w aranżacji wnętrz systemy inteligentne przebojem zdobywają względy projektantów.

Jako architekt wnętrz zdecydowanie wychodzę na przeciw tym trendom. Systemy inteligentne dają ogromne możliwości sterowania sprzętami pod kątem użytkowym ale również elementami wyposażenia podnosząc walory estetyczne wykonanego projektu mieszkania.

Kompatybilny z każdą instalacją.

Niestety większość systemów inteligentnych wymaga zaplanowania i przygotowania instalacji już na etapie budowy. Decydując się na zakup mieszkania czy domu od dewelopera zwykle instalacja jest już wykonana, a wykonanie jej na nowo czy dostosowanie może mocno nadszarpnąć nasz budżet na aranżacje wnętrz. Na przeciw temu wychodzą systemy bezprzewodowe na np. System Fibaro.
Jako architekt wnętrz często posiłkuje się tym rozwiązaniem w sytuacji ograniczonego budżetu przy już gotowej instalacji. System współpracuje z każdą instalacją. Sercem całego systemu jest centralka Home Center 2 która komunikuje się bezprzewodowo umożliwiając sterowanie wszystkimi sprzętami elektrycznymi we wnętrzu ale również i na posesji.
Urządzenie komunikuje się bezprzewodowo z mikromodułami instalowanym w puszkach gniazd i włączników.

Pełna obsługa z poziomu smartfona

Za pomocą smartfonu lub komputera możemy możemy łączyć się z każdego miejsca gdzie mamy dostęp do sieci internet.
Urządzenie może zarządzać 230 urządzeniami to dla architekta wnętrz jest wystarczające by za jego pomocą zbudować funkcjonalna konfiguracje i ciekawe sceny dekoracyjne. Moduł Dimmer umożliwia sterowanie sterowanie niemal każdym rodzajem oświetlenia i to małe urządzenie jest moim ulubionym. Nie wyobrażam sobie by dobre projekty wnętrz nie wykorzystywały możliwości i różnorodności światła jakie mamy dostępne.
Drugim doskonałym urządzeniem jest Wall Pług, to nic innego jak przejściówka do gniazda elektrycznego ale projektant wnętrz dostrzeże w niej kolejną możliwość do tworzenia klimatu w aranżacji wnętrz.

Szczegółowy projekt rozmieszczenia punktów elektrycznych i oświetlenia

Ciężko omówić tu wszystkie szczegóły tego systemu. Zapraszam do współpracy. Pracując nad projektem wnętrz szczegółowo omówimy wszystkie zagadnienia związane z aranżacja Waszego nowego mieszkania.

Tagi: , , , , ,

Kategorie: