projektanci-wnętrz-system-flos-warszawa-wola – kopia

Projektowanie i aranżacja wnętrz Warszawa – Apartamenty Nova Królikarnia.

Opublikowane przez

Projektowanie i aranżacja wnętrz Warszawa – Apartamenty Nova Królikarnia.

Warszawa – w sercu Mokotowa, powstała inwestycja mieszkaniowa realizowana przez Ronson Development Sp. z o.o. oferująca klientom mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji. Zamieszkaj w parku w sercu Mokotowa. Takim hasłem Developer reklamuje swoją inwestycję.

Przeglądając ofertę dewelopera, moja uwaga skupiała się głównie na potencjale, pod kątem projektowania i aranżacji wnętrz oferowanych mieszkań i domów. Ale zanim do tego przejdę jeszcze kilka słów na temat samej inwestycji.

Nova Królikarnia ma stanowić powrót do willowej tradycji Mokotowa.
Inwestycja u podnóża Skarpy Warszawskiej, w sercu zielonego parku, domy i apartamenty. Apartamenty przy Królikarni to jedyne osiedle z własnym parkiem.

Mokotów, dzielnica w lewobrzeżnej części Warszawy. Mieszka tu ok. 219 tys. mieszkańców. Mimo to obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Bogata oferta kulturalna dodaje atrakcyjności. 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. Rozwiązania komunikacyjne w dzielnicy poprawiają komfort i wygodę mieszkańców. Kursuje tu metro, a główne arterie jak most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska zapewniają swobodę komunikacji.

Mieszkania Nova Królikarnia.

Do dyspozycji przyszłych mieszkańców Developer przygotował mieszkania od 75 do 133 m2 z podziemnymi i naziemnymi miejscami postojowymi.
Inwestycja Nova Królikarnia zlokalizowana na Stegnach, ul. Jaśminowa (5.6 km od centrum Warszawy).
Cały projekt składa się ze 171 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnację podziemną.
Aktualnie w inwestycji Nova Królikarnia pozostało na sprzedaż 9 mieszkań o powierzchniach od 74 do 133 metrów kwadratowych.

Jako projektant wnętrz pracujący w Warszawie, przeglądając poszczególne rzuty mieszkań, zwłaszcza tych które jeszcze zostały w sprzedaży. Skupiłem się na analizie pod kątem projektowania i aranżacji wnętrz.
Większość oferowanych mieszkań ma duży potencjał. To daje łatwość dostosowania układu funkcjonalnego do indywidualnych potrzeb przyszłych mieszkańców. Większość ścian działowych wewnątrz mieszkania nadaje się do demontażu. Piony wentylacyjne i kanalizacyjne zlokalizowane są tak, że nie komplikują prac nad nowym układem funkcjonalnym wnętrza.

Projektowanie i aranżacja wnętrz w tak przygotowanej przestrzeni jest prawdziwym polem do popisu dla kreatywności i inwencji twórczej projektanta wnętrz.

Projektowanie i aranżacja wnętrz Warszawa – Domy Nova Królikarnia.

Cała inwestycja składa się z 18 nowych domów w tym 13 domów w zabudowie szeregowej. Inwestycja Nova Królikarnia jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.
Przykładowy nowy dom jest podpiwniczony oraz ma 2 stanowiskowy garaż. W domu znajdują się 4 pokoje, są 3 łazienki, lokal posiada taras o powierzchni 20 m², ogródek wielkości 397 m². Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ronson Development Sp. z o.o. przewidział również miejsca postojowe.
Cena ofertowa domu wynosi wynosi 2 823 196 zł (12 606 zł/m²).

Projektowanie i aranżacja wnętrz – Układ pomieszczeń nowych domów Nova Królikarnia.

Rzuty kondygnacji w punktu widzenia aranżacji wnętrz wyglądają bardzo obiecująco.
Parter to otwarta część dzienna z jedną łazienką i otwartym aneksem kuchennym.
Na pierwszej kondygnacji przykładowego nowego domu mamy dwie sypialnie, obszerną garderobę oraz łazienkę i pralnię.
Druga kondygnacja oferuje dużą sypialnię z prywatną łazienką i garderobą oraz bezpośrednim wyjściem na taras.

Duża ilość ścian rozbieralnych. Dzięki temu projektowanie i aranżacja wnętrz ma duży potencjał dla maksymalnej personalizacji pomieszczeń.
Projektant wnętrz mogę precyzyjnie dostosować aranżowaną przestrzeń do potrzeb jej przyszłych mieszkańców. Warto wykorzystać taką możliwość. Takie działanie dzisiaj, procentuje przez wiele lat komfortem i wysokim standardem życia.

Na dzień dzisiejszy dostępnych zostało 13 domów o powierzchni około 200 m2.

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Kategorie: ,