architekci_wnętrz_ściana_beto_architektoniczny_system_flos — kopia

Projektowanie i aranżacja wnętrz Warszawa – Flos Magnet, minimalizm w najlepszym wydaniu.

Opublikowane przez

Światło dla projektanta wnętrz jest obowiązkową dekoracją. Nie mam na myśli pojedynczej lampy zawieszonej centralnie. Bo takie rozwiązanie jako projektant wnętrz mógł bym nazwać zaledwie, posiadaniem elektryczności. Myśle tu bardziej o przemyślanym projekcie rozmieszczenia opraw oświetleniowych tak by zbudować klimat i nastrój.

Z zadowoleniem patrzę na zaskoczoną minę klientów którzy widząc projekt rozmieszczenia opraw oświetleniowych popadają w lekką panikę. Dużo tego – każde pomieszczenie ma minimum dwie sekcje oświetleniowe, a salon trzy lub cztery. W taki sposób mogę tworzyć sceny które później klienci wykorzystują do budowania nastroju.

Rynek opraw oświetleniowych jest tak szeroki, że zupełnie nie ma problemu z dostępnością lamp w różnych wariantach cenowych. Jest jednak mało opraw oświetleniowych które same w sobie inspirują i stają się dla projektanta wnętrz nutą przewodnią w „komponowaniu” wnętrza.

Flos to synonim dobrego stylu, a system Magnet przy swojej prostocie jest zaskakująco efektowny.
Idealnie zachowuje zasadę: …”mniej znaczy więcej”… Zaprojektowany przez FLOS Architectural system Magnet opiera się na 3 rodzajach profilu. Wpuszczanym w zabudowę, natynkowy oraz zwieszany. Moim faworytem jest oczywiście system wpuszczany który po zakończeniu prac daje efekt czarnej szczeliny w suficie czy ścianie w którą wpinamy, a raczej wklikujemy mocowane na magnes oprawy oświetleniowe.

Projektowanie i aranżacja wnętrz przy użyciu tego systemu to niekończąca się, kreatywna zabawa z magnesami i światłem. Jednocześnie graficzny i subtelny, ruchomy system Magnet jest elastyczny, precyzyjny i tak kreatywny jak ja tworząc projekt wnętrz. Jest to świetnie zaprojektowane i dopracowane oświetlenie torowe. Lekkie elementy zatrzaskują się i natychmiast łączą się automatycznie z zasilana szyną. Wytłaczane aluminiowe obudowy tworzą czyste linie, a wstępnie dostępne systemowe narożniki uzupełniają system, który może biegać po ścianach i sufitach. Wykończenia są zawsze idealnie dopasowane, ponieważ profil można łatwo przyciąć na miejscu. Liniowe oprawy LED dostępne są w różnych rozmiarach, można szybko wymieniać i zmieniać położenie, bez użycia narzędzi. Magnes do biegania światłem po sufitach i ścianach bo tak można określić to rozwiązanie. Jest idealny do pomieszczeń prywatnych gdzie kreatywność projektanta wnętrz zaraża klientów. Z systemem Magnet mogą dowolnie układać światło we wnętrzu. Każda szyna to możliwość stworzenia trzech sekcji opraw.

Projektanci wnętrz w Warszawie i na świecie cenią markę Flos za ponadczasowy styl i jakość wykonania na najwyższym poziomie. Osobiście jako projektant wnętrz dopisuję się do tego grona. Więcej na flos.com.

Przeczytaj opinie moich klientów na temat współpracy ze mną. >>>

Zobacz moje projekty, zdjęcia z realizacji. >>>

Wyślij rzut mieszkania! Poproś o wycenę! >>>

Tagi: , , , , , , ,

Kategorie: ,