Projekty wnętrz i ogrodów

Zachęcam do zapoznania się z przykładami projektowania wnętrz. To kilka moich ostatnich prac. Część z nich prezentuję w formie zdjęć, ale głównie w formie wizualizacji przygotowanych dla Klientów. Z pewnością taka forma przedstawienia mojej pracy nie oddaje w pełni jej walorów, ale mam tu głównie na celu, pokazanie stylu w jakim się poruszam ale również formy w jakiej przedstawiam Klientom wybrane dla nich pomysły, jako w całości zaprezentowane projekty wnętrz. Chciałbym tu zaznaczyć, że nie są to sztywne ramy, każdy projekt jest inny bo każdy inwestor jest inny.

Staram się, żeby oferowana usługa nie miała tylko charakteru koncepcyjnego ale zapewniała realne wsparcie w czasie realizacji projektu poza zakresem czynności przedstawionym w zakładce Oferta. Zapewniam dostęp do sprawdzonych ekip, staram się zaproponować najlepsze warunki cenowe na zakup materiałów potrzebnych do realizacji projektu. Nadzoruję i koordynuję prace oraz terminy dostaw zamówionych materiałów. Jeśli takie oczywiście będzie Państwa życzenie.

Moją domeną jest nie tylko projektowanie wnętrz, ale także aranżacja małych ogrodów i tarasów. Dużą wagę przykładam do jakości i gatunku zalecanych przeze mnie materiałów. Przy tworzeniu projektów wnętrz stawiam na precyzję i staranność. Nie toleruję prac wykonanych niedokładnie lub niesolidnie, dlatego decydując się na współpracę ze mną, zyskują Państwo pewność otrzymania dobrej jakości efektu końcowego oraz dokładnego wykonania przez sprawdzone ekipy. Jako projektant wnętrz staram się by moje projekty były oryginalne w formie, funkcjonalne i dopasowane do potrzeb inwestora. Zapraszam do współpracy.