Projekty wnętrz

W kolejnej odsłonie, projekt wnętrz domu w Legionowie.
Projektowanie i aranżacja wnętrz tego domu zakładała stworzenie przestrzeni dla 3 osobowej rodziny. Jako architekt wnętrz zostałem poproszony o przygotowanie wnętrza w nowoczesnym ale przytulnym stylu. Powierzchnia domu to 160 m2 nie licząc garażu i pomieszczeń gospodarczych. Na parterze hol wejściowy oddzielony drzwiami od pozostałej przestrzeni na parterze. W tym pomieszczeniu zaproponowałem klientom rezygnacje z drzwi do garażu. Ze względu na bramę garażową zlokalizowaną zaraz obok drzwi wejściowych, bezpośrednie przejście z domu do garażu okazało się mniej istotne niż duża szafa która powstała na ścianie po zamurowaniu otworu drzwiowego.

Architekt wnętrz Warszawa – więcej o tym projekcie.

Legionowo, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 67 m2. Projekt wnętrz sprawił mi dużą przyjemność stawiając duże wyzwanie dotyczące przestrzeni. Efekt, który udało się uzyskać i mam tu na myśli bardziej rozwiązania funkcjonalne bo wizualne możecie ocenić sami.

Dla architekta wnętrz dwupoziomowe mieszkanie zawsze stanowi potencjał i obietnicę ciekawej realizacji ale też pewien kłopot. Przestrzeń takiego mieszkania podzielona jest między dwa poziomy, a to sprawia, że ze zdwojonym zaangażowaniem trzeba o tę przestrzeń zawalczyć. Projektowanie wnętrz tego mieszkania odbywało się wg. dwóch podstawowych założeń. Będzie zamieszkiwane przez rodzinę 2+1, mieszkanie ma być jasne i przestronne. Układ zastany, przekazany przez dewelopera wymagał kilku istotnych korekt koniecznych by mieszkanie spełniało drugie z podstawowych założeń. Więcej na temat tej aranżacji.>>

Architekt wnętrz Warszawa – więcej o tym projekcie.

Projekt wnętrz Legionowo pod Warszawą. Połowa bliźniaka na osiedlu w malowniczej lokalizacji pod lasem.Założenia dla projektu wnętrz to przygotowanie przestrzeni dla rodziny, jasne kolory w ulubionej przez właścicielkę kombinacji biały, czarny i szary. Prosta stylistyka z drobnymi wyrazistymi akcentami. Aranżacja wnętrz przewidywała szereg zmian w układzie ścian działowych w stosunku do propozycji dewelopera. Dzięki temu na piętrze powstała dodatkowo garderoba oraz prywatna łazienka przy sypialni rodziców. Na parterze przestrzeń dzienna z WC dla gości. Wszystko łączy przestronna klatka schodowa której ściany pokryte są betonem architektonicznym. Zastosowane podziały urozmaicają dużą płaszczyznę ściany.
Zamiast kominka padła propozycja postawienia kozy w nowoczesnej odsłonię, w efekcie poza oczywistym walorem użytkowym jest ona ciekawym akcentem kolorystycznym.Jako projektant wnętrz chciałem stworzyć nowoczesna i przestronna przestrzeń, a jednocześnie domową i przytulną w której miałoby wygodnie toczyć się zwykłe życie.

Wyślij rzut mieszkania! Poproś o wycenę! >>>

Prezentuje kolejny projekt wnętrz nad którym miałem przyjemność pracować w ostatnim czasie. Zakres mojej pracy był bardzo szeroki. Przestrzeń mieszkania jakie zastałem nadawała się do generalnego remontu. Jako architekt wnętrz przygotowałem projekt wnętrz mieszkania o powierzchni około 120 m2 zlokalizowanego w kamienicy w centrum Warszawy. Zdjęte zostały podłogi wraz z legarami, skute tynki, wymiana instalacji elektrycznej oraz hydraulicznej. Wyburzone zostały niemal wszystkie ściany, zredukowana liczba pomieszczeń i zmieniony całkowicie układ funkcjonalny… Architekt wnętrz Warszawa – więcej o tym projekcie.

Projekt wnętrz mieszkania przygotowany dla rodziny dwa + jeden. 65 m2. Aranżacja wnętrz Warszawa Mokotów.Salon z aneksem kuchennym, hol łazienka, dwie sypialnie oraz garderoba. Mieszkanie zlokalizowane na parterze. Główne założenia dla projektu wnętrz to jasne możliwie przestronne wnętrze. Przestrzeń którą da się odczuć już od wejścia… Projektanci wnętrz Warszawa – więcej o tym projekcie.

Aranżacja wnętrz Warszawa Wilanów, 60 metrowe mieszkanie projektowane docelowo dla pary. Salon z aneksem, hol, sypialnia i łazienka. Projekt wnętrza zakładał mieszkanie z wyrazistymi akcentami. Ciekawe detale z użyciem profili LED i kominek w mieszaniu w bloku…. Architekci wnętrz Warszawa – więcej o tym projekcie.

Projekt wnętrz Warszawa-Praga. Mieszkanie projektowane dla pary, klimatem miało nawiązywać do budynku z zewnątrz gdzie elewacja wykonana z charakternej cegły. Właściciele zakochani w naturalnym kamieniu. Mieszkanie trudne, duży szacht usytuowany w taki sposób… Projektowanie wnętrz Warszawa – więcej o tym projekcie.

Projektowanie wnętrz kawalerki na warszawskiej Pradze to było wyzwanie i walka o centymetry. Gruntowny remont mieszkania, totalna zmiana aranżacji oraz zmiana układu funkcjonalnego. Mieszkanie w bloku z 56 roku które pamiętało jeszcze kuchnię opalaną węglem. W miejscu gdzie jest teraz kuchnia była sypialnia … Projektowanie wnętrz Warszawa – więcej o tym projekcie.

Projekt mieszkania Warszawa Gocław, 67 m2 do gruntownego remontu. Głównym powodem zmiany aranżacji tego mieszkania było wydzielenie dodatkowego pomieszczenia, krótko mówiąc była potrzeba żeby z jednego pokoju dziecinnego zrobić dwa. Operacja się udała, żeby to zrobić musiałem zmniejszyć salon starając się przy tym żeby ta przestrzeń nadal pozostała przestronna. Projekt wnętrza zakładał aranżację oszczędną, charakterystycznym i dominującym elementem jest miks heksagonów na podłodze które niepostrzeżenie wślizgnęły się do WC dla gości.Wszystko inne opanowane i stonowane nie ogranicza podzielonych powierzchni.

Projekt wnętrz Warszawa Wola. Mieszkanie 79 m2 na warszawskiej Woli, projektowane dla 3 osób. Salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, garderoba, łazienka i wc dla gości. To co zakładał projekt wnętrza to maksymalna funkcjonalność i wykorzystanie przestrzeni, ciekawa kolorystyka z mocniejszymi akcentami.