Projekty wnętrz

W kolejnej odsłonie, projekt wnętrz domu w Legionowie.
Projektowanie i aranżacja wnętrz tego domu zakładała stworzenie przestrzeni dla 3 osobowej rodziny. Jako architekt wnętrz zostałem poproszony o przygotowanie wnętrza w nowoczesnym ale przytulnym stylu. Powierzchnia domu to 160 m2 nie licząc garażu i pomieszczeń gospodarczych. Na parterze hol wejściowy oddzielony drzwiami od pozostałej przestrzeni na parterze. W tym pomieszczeniu zaproponowałem klientom rezygnacje z drzwi do garażu. Ze względu na bramę garażową zlokalizowaną zaraz obok drzwi wejściowych, bezpośrednie przejście z domu do garażu okazało się mniej istotne niż duża szafa która powstała na ścianie po zamurowaniu otworu drzwiowego.

Architekt wnętrz Warszawa – więcej o tym projekcie.

Legionowo, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 67 m2. Projekt wnętrz sprawił mi dużą przyjemność stawiając duże wyzwanie dotyczące przestrzeni. Efekt, który udało się uzyskać i mam tu na myśli bardziej rozwiązania funkcjonalne bo wizualne możecie ocenić sami.

Dla architekta wnętrz dwupoziomowe mieszkanie zawsze stanowi potencjał i obietnicę ciekawej realizacji ale też pewien kłopot. Przestrzeń takiego mieszkania podzielona jest między dwa poziomy, a to sprawia, że ze zdwojonym zaangażowaniem trzeba o tę przestrzeń zawalczyć. Projektowanie wnętrz tego mieszkania odbywało się wg. dwóch podstawowych założeń. Będzie zamieszkiwane przez rodzinę 2+1, mieszkanie ma być jasne i przestronne. Układ zastany, przekazany przez dewelopera wymagał kilku istotnych korekt koniecznych by mieszkanie spełniało drugie z podstawowych założeń. Więcej na temat tej aranżacji.>>

Architekt wnętrz Warszawa – więcej o tym projekcie.

Projekt wnętrz Legionowo pod Warszawą. Połowa bliźniaka na osiedlu w malowniczej lokalizacji pod lasem.Założenia dla projektu wnętrz to przygotowanie przestrzeni dla rodziny, jasne kolory w ulubionej przez właścicielkę kombinacji biały, czarny i szary. Prosta stylistyka z drobnymi wyrazistymi akcentami. Aranżacja wnętrz przewidywała szereg zmian w układzie ścian działowych w stosunku do propozycji dewelopera. Dzięki temu na piętrze powstała dodatkowo garderoba oraz prywatna łazienka przy sypialni rodziców. Na parterze przestrzeń dzienna z WC dla gości. Wszystko łączy przestronna klatka schodowa której ściany pokryte są betonem architektonicznym. Zastosowane podziały urozmaicają dużą płaszczyznę ściany.
Zamiast kominka padła propozycja postawienia kozy w nowoczesnej odsłonię, w efekcie poza oczywistym walorem użytkowym jest ona ciekawym akcentem kolorystycznym.Jako projektant wnętrz chciałem stworzyć nowoczesna i przestronna przestrzeń, a jednocześnie domową i przytulną w której miałoby wygodnie toczyć się zwykłe życie.

Wyślij rzut mieszkania! Poproś o wycenę! >>>

Prezentuje kolejny projekt wnętrz nad którym miałem przyjemność pracować w ostatnim czasie. Zakres mojej pracy był bardzo szeroki. Przestrzeń mieszkania jakie zastałem nadawała się do generalnego remontu. Jako architekt wnętrz przygotowałem projekt wnętrz mieszkania o powierzchni około 120 m2 zlokalizowanego w kamienicy w centrum Warszawy. Zdjęte zostały podłogi wraz z legarami, skute tynki, wymiana instalacji elektrycznej oraz hydraulicznej. Wyburzone zostały niemal wszystkie ściany, zredukowana liczba pomieszczeń i zmieniony całkowicie układ funkcjonalny… Architekt wnętrz Warszawa – więcej o tym projekcie.

Projekt wnętrz mieszkania przygotowany dla rodziny dwa + jeden. 65 m2. Aranżacja wnętrz Warszawa Mokotów.Salon z aneksem kuchennym, hol łazienka, dwie sypialnie oraz garderoba. Mieszkanie zlokalizowane na parterze. Główne założenia dla projektu wnętrz to jasne możliwie przestronne wnętrze. Przestrzeń którą da się odczuć już od wejścia… Projektanci wnętrz Warszawa – więcej o tym projekcie.

Aranżacja wnętrz Warszawa Wilanów, 60 metrowe mieszkanie projektowane docelowo dla pary. Salon z aneksem, hol, sypialnia i łazienka. Projekt wnętrza zakładał mieszkanie z wyrazistymi akcentami. Ciekawe detale z użyciem profili LED i kominek w mieszaniu w bloku…. Architekci wnętrz Warszawa – więcej o tym projekcie.

Projekt wnętrz Warszawa-Praga. Mieszkanie projektowane dla pary, klimatem miało nawiązywać do budynku z zewnątrz gdzie elewacja wykonana z charakternej cegły. Właściciele zakochani w naturalnym kamieniu. Mieszkanie trudne, duży szacht usytuowany w taki sposób… Projektowanie wnętrz Warszawa – więcej o tym projekcie.

Projektowanie wnętrz kawalerki na warszawskiej Pradze to było wyzwanie i walka o centymetry. Gruntowny remont mieszkania, totalna zmiana aranżacji oraz zmiana układu funkcjonalnego. Mieszkanie w bloku z 56 roku które pamiętało jeszcze kuchnię opalaną węglem. W miejscu gdzie jest teraz kuchnia była sypialnia … Projektowanie wnętrz Warszawa – więcej o tym projekcie.

Projekt mieszkania Warszawa Gocław, 67 m2 do gruntownego remontu. Głównym powodem zmiany aranżacji tego mieszkania było wydzielenie dodatkowego pomieszczenia, krótko mówiąc była potrzeba żeby z jednego pokoju dziecinnego zrobić dwa. Operacja się udała, żeby to zrobić musiałem zmniejszyć salon starając się przy tym żeby ta przestrzeń nadal pozostała przestronna. Projekt wnętrza zakładał aranżację oszczędną, charakterystycznym i dominującym elementem jest miks heksagonów na podłodze które niepostrzeżenie wślizgnęły się do WC dla gości.Wszystko inne opanowane i stonowane nie ogranicza podzielonych powierzchni.

Projekt wnętrz Warszawa Wola. Mieszkanie 79 m2 na warszawskiej Woli, projektowane dla 3 osób. Salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, garderoba, łazienka i wc dla gości. To co zakładał projekt wnętrza to maksymalna funkcjonalność i wykorzystanie przestrzeni, ciekawa kolorystyka z mocniejszymi akcentami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Architekt wnętrz Konstancin Jeziorna, Legionowo, Łomianki

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że współczesna architektura stawia przed nami mnóstwo wyzwań. Wszystko dlatego, że rynek ten stale ewoluuje, przynosząc szereg ciekawych rozwiązań. W związku z tym jednak możemy wykazać się ogromną kreatywnością w trakcie projektowania poszczególnych wnętrz. Jesteśmy niekwestionowanymi specjalistami w zakresie architektury wnętrz właśnie. Dbamy zarówno o stałych, jak i zupełnie nowych klientów z całej Polski, a do każdego z nich podchodzimy indywidualnie w stu procentach. Z tego względu możemy śmiało pochwalić się naprawdę obszerną bazą zadowolonych klientów, którym nasze projekty przypadły do gustu. Aranżacje wnętrz w naszym wykonaniu charakteryzują się przede wszystkim dostosowaniem ich do potrzeb nawet najbardziej wymagających i stanowczych klientów. Rozpoczynamy od projektu koncepcyjnego, aby następnie sprawnie wejść w kolejne etapy projektowania, dzięki którym nasi projektanci wnętrz mogą wykazać się pełnym profesjonalizmem oraz ogromną kreatywnością.

Architekci wnętrz w korzystnych cenach

Nasze usługi cechuje fakt, że wraz z wysoką jakością naszej oferty w parze idzie również rozsądny cennik. Wyceny dokonujemy rzecz jasna na podstawie wymagań oraz oczekiwań klienta, ale nigdy nie są to odstraszające sumy. Projektowanie wnętrz jest dla nas przede wszystkim największą pasją i właśnie tym podejściem kierujemy się w naszej pracy. Dzięki temu też nasze aranżacje wnętrz są nietuzinkowe, oryginalne i niepowtarzalne. Gwarantujemy, że jeśli dasz nam zaprojektować jeden pokój, to natychmiast będziesz mieć ochotę na zaprojektowanie również całej reszty mieszkania czy domu. Niezależnie od charakterystyki wnętrza domu czy mieszkania będziemy w stanie zaproponować rozwiązania, które będą charakteryzować się nie tylko elegancją, ale również praktycznością i uniwersalnością.

Projektanci wnętrz Michał Strawa to wieloletnie doświadczenie

Mamy na koncie mnóstwo realizacji, o czym możesz przekonać się, przeglądając naszą stronę internetową. Wizualizacje bardzo chętnie przedstawiamy bardzo szybko, aby klient zatwierdził projekt. Zajmujemy się projektowaniem od wielu lat, w związku z czym zdobyliśmy już ogromne doświadczenie. Dzięki niemu jeszcze bardziej możemy sprostać oczekiwaniom klientów i odpowiednio podejść do każdego zlecenia, nawet tego najbardziej skomplikowanego i na pozór niewykonalnego w rozsądny sposób. Uwielbiamy zarówno nieszablonowe rozwiązania, jak i klasyczną elegancję.

Aranżacja wnętrz mieszkania

Korzystamy z wachlarzu interesujących i praktycznych produktów, dzięki którym każde wnętrze będzie prezentować się znakomicie. Oprócz wyglądu zależy nam również na tym, aby codzienne funkcjonowanie w danym miejscu było jak najbardziej miłe i praktyczne i żeby nikt nie chciał zbyt często opuszczać danego pomieszczenia.

Architekt wnętrz Legionowo

Jeśli chcesz skorzystać z usług profesjonalistów w dziedzinie aranżacji wnętrz, z pewnością powinieneś skontaktować się z nami. Nasi architekci są doświadczeni i kreatywni i wyjdą naprzeciw wszystkim Twoim potrzebom.

Architekt wnętrz Łomianki

Korzystając z wieloletniego doświadczenia, będziemy w stanie przygotować Ci wizualizację, o jakieś nie śmiałeś śnić.

Architekt wnętrz Konstancin Jeziorna

Wyjątkowa terminowość to dla nas priorytet, ponieważ szanujemy swoich klientów, ich potrzeby oraz oczekiwania. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz, aby fachowcy tacy jak my zajęli się Twoimi wnętrzami.

 

Projektowanie wnętrz Legionowo – projektant wnętrz Warszawa

Współcześnie projekty wnętrz to przede wszystkim tworzenie funkcjonalnych i jednocześnie estetycznych rozwiązań, zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami klientów. Architektura wnętrz to idealne wykończenie, dzięki któremu możliwe będzie perfekcyjne zakończenie każdego projektu. W naszej firmie nie brakuje architekta wnętrz, który zajmując się projektowaniem wnętrz profesjonalnie i z dbałością o najmniejsze detale wykona najbardziej skomplikowane zlecenia. Z uwagi na to, że projektowanie wnętrz to sztuka sama w sobie, inspiracje i dobór dodatków do naszych projektów wnętrz ustalamy w oparciu o oczekiwania klientów.

Jako doświadczeni architekci wnętrz wykonaliśmy już wiele projektów dla naszych partnerów biznesowych także na terenie legionowa. Wykorzystując najlepsze materiały budowlane, każdemu klientowi oferujemy funkcjonalne rozwiązania, a także profesjonalizm oraz produkty najwyższej jakości. Dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, co z całą pewnością przekłada się na zadowolenie klientów.

 

Architekt wnętrz dla najbardziej wymagających klientów

Pracownia architektury wnętrz Design Studio to miejsce pełne pasji i pomysłów. Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem wnętrza mieszkań i domów oraz apartamentów i rezydencji dla najbardziej wymagających klientów. Nasze doświadczenie z zakresu architektury wnętrz pozwala nam na doskonałe dobieranie materiałów najwyższej jakości, wraz z zapewnieniem bezproblemowej realizacji projektu.

W rzeczywistości najczęściej to najlepsi absolwenci architektury wnętrz zostają świetnymi projektantami. Dlatego w naszym studio stawiamy wyłącznie na elitę! Doskonała znajomość rynku przez naszych architektów wnętrz oraz wysoka wrażliwość na detale sprawia, że wszystkie wnętrza domów są dopracowane w najmniejszych detalach. W naszym biurze architektonicznym stawiamy na najnowsze rozwiązania techniczne, aby wnętrza domów były zarówno funkcjonalne, jak i komfortowe.

 

Nowoczesne projekty domów i mieszkań z kreatywnym architektem wnętrz

Ponadczasowe i nowoczesne projekty wnętrz to główne założenie naszego biura. Nasi architekci wnętrz doskonale łączą klasyczne i nowoczesne rozwiązania. Większość naszych projektów cechuje ciepła i przytulna atmosfera przy jednoczesnym wykorzystaniu materiałów najwyższej jakości. Na życzenie naszych najbardziej wymagających klientów realizujemy również niestandardowe projekty wnętrz, które wymagają wyjątkowo kreatywnych konceptów. Jako zespół doświadczonych i utalentowanych architektów wnętrz nie boimy się wyzwań!

Nasze dotychczasowe projekty wnętrz to niecodzienne zestawienie klasycznej elegancji i nowoczesnych, aczkolwiek prostych rozwiązań. Takie połączenie pozwala nam na idealne dopracowanie wnętrza domów i mieszkań oraz perfekcyjnego zaprojektowania wnętrz apartamentów i rezydencji. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą z zakresu projektowania, jakiej nie znajdziesz w innych biurach architektonicznych.