Projekty wnętrz

…..

Projekt wnętrz mieszkania przygotowany dla rodziny dwa + jeden. 65 m2. Aranżacja Warszawa Mokotów. Salon z aneksem kuchennym, hol łazienka, dwie sypialnie oraz garderoba. Mieszkanie zlokalizowane na parterze. Główne założenia dla projektu wnętrz to jasne możliwie przestronne wnętrze. Przestrzeń którą da się odczuć już od wejścia. Wygodny hol z dużą pojemna szafą. Fronty szafy z luster dodatkowo powiększające przestrzeń.
W salonie i kuchni jasne kolory, meble wykonane ze sklepiki brzozowej lakierowanej. Sklejka po przecięciu pokazuje bardzo dekoracyjny przekrój materiału, wykorzystałem to w tym projekcie. Cześć otwarta szafki przy kuchni wykonana z blachy stalowej lakierowanej na czarny mat.Blat stołu kuchennego oraz dolne fronty mebli kuchennych pokryte zostały betonem architektonicznym co nadało im ciekawego charakteru. Pepitka na ścianie telewizyjnej dopełnia całości tej aranżacji wnętrza.

Aranżacja wnętrz Warszawa Wilanów, 60 metrowe mieszkanie projektowane docelowo dla pary. Salon z aneksem, hol sypialnia i łazienka. Projekt wnętrza zakładał mieszkanie jasne z wyrazistymi akcentami. Dębowa deska olejowana na podłodze, fornir dębowy o cieplejszym wybarwienia zrównoważony betonem architektonicznym na wybranych elementach zabudowy. Jednym z założeń dla tej aranżacji wnętrz było stworzenie miejsca i zaprojektowanie biokominka który miał wyglądać jak kominek tradycyjny. Wg. mojego projektu ślusarz wykonał wkład biokominka z czarnej stali. Do tego powstała zabudowa na wzór zabudowy tradycyjnego wkładu kominkowego. Czarne sufity i wyrazisty kolor szaf urozmaicają przestrzeń. Perspektywa z profili led zaaranżowana w holu dzieli i skraca długie pomieszczenie w ciekawy sposób. To ciekawy akcent tej aranżacji wnętrz. Drzwi w systemie ukrytym tworzą sekretne wejście do sypialni.

Projekt wnętrz Warszawa-Praga. Mieszkanie projektowane dla pary, klimatem miało nawiązywać do budynku z zewnątrz gdzie elewacja wykonana z charakternej cegły. Właściciele zakochani w naturalnym kamieniu. Mieszkanie trudne, duży szacht usytuowany w taki sposób, że przestrzeń dzienna mieszkania jest stosunkowo mała do całości. Projekt wnętrza musiał uwzględnić te ograniczenia. Pomieścić salon i otwartą kuchnię na bardzo małej powierzchni mimo wszystko udał się stworzyć przyjazną przestrzeń w cieplej kolorystyce, przestronną łazienkę, wygodna sypialnie.

Projektowanie wnętrz kawalerki na warszawskiej Pradze to było wyzwanie i walka o centymetry. Gruntowny remont mieszkania, totalna zmiana aranżacji oraz zmiana układu funkcjonalnego. Mieszkanie w bloku z 56 roku które pamiętało jeszcze kuchnię opalaną węglem. W miejscu gdzie jest teraz kuchnia była sypialnia, a wspomniana kuchnia była tam gdzie teraz jest aneks sypialny. Założenia dla tej aranżacji wnętrza to wydzielona kuchnia możliwie oddzielona i koniecznie zamykany aneks sypialny.Projekt wnętrza malutkiej łazienki zakładał dużą kabinę prysznicową i udało się bo kabina 90×90 cm jest bardzo wygodna.Stonowana kolorystyka i ciekawe akcenty tworzą spójne wnętrze. Realizacja całości przez współpracujące ze mną ekipy.

Projekt mieszkania Warszawa Gocław, 67 m2 do gruntownego remontu. Głównym powodem zmiany aranżacji tego mieszkania było wydzielenie dodatkowego pomieszczenia, krótko mówiąc była potrzeba żeby z jednego pokoju dziecinnego zrobić dwa. Operacja się udała, żeby to zrobić musiałem zmniejszyć salon starając się przy tym żeby ta przestrzeń nadal pozostała przestronna. Projekt wnętrza zakładał aranżację oszczędną, charakterystycznym i dominującym elementem jest miks heksagonów na podłodze które niepostrzeżenie wślizgnęły się do WC dla gości.Wszystko inne opanowane i stonowane nie ogranicza podzielonych powierzchni.

Projekt wnętrz Legionowo pod Warszawą. Połowa bliźniaka na osiedlu w malowniczej lokalizacji pod lasem.Założenia dla projektu wnętrz to przygotowanie przestrzeni dla rodziny, jasne kolory w ulubionej przez właścicielkę kombinacji biały, czarny i szary. Prosta stylistyka z drobnymi wyrazistymi akcentami.Aranżacja wnętrz przewidywała szereg zmian w układzie ścian działowych w stosunku do propozycji dewelopera. Dzięki temu na piętrze powstała dodatkowo garderoba oraz prywatna łazienka przy sypialni rodziców. Na parterze przestrzeń dzienna z WC dla gości. Wszystko łączy przestronna klatka schodowa której ściany pokryte są betonem architektonicznym. Zastosowane podziały urozmaicają dużą płaszczyznę ściany.
Zamiast kominka padła propozycja postawienia kozy w nowoczesnej odsłonię, w efekcie poza oczywistym walorem użytkowym jest ona ciekawym akcentem kolorystycznym.Jako projektant wnętrz chciałem stworzyć nowoczesna i przestronna przestrzeń, a jednocześnie domową i przytulną w której miałoby wygodnie toczyć się zwykłe życie.

Projekt wnętrz Warszawa Wola. Mieszkanie 79 m2 na warszawskiej Woli, projektowane dla 3 osób. Salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, garderoba, łazienka i wc dla gości. To co zakładał projekt wnętrza to maksymalna funkcjonalność i wykorzystanie przestrzeni, ciekawa kolorystyka z mocniejszymi akcentami.