Realizacje roboczo

W tym miejscu znajdziecie Państwo moich prac kiedy projekty wnętrz są jeszcze w trakcie realizacji lub takie gdzie nie udało się sfotografować po zakończeniu inwestycji. Robocze zdjęcia są dalekie od ideału ale pokazują realizm tworzonych przeze mnie koncepcji. Warszawa, Legionowo, Łomianki czy Konstancin jeziorna, różne lokalizacje i różne projekty dla klientów z różnymi potrzebami.
Architekt wnętrz w moim przekonaniu ma za zadanie tworzyć realne projekty, gdzie pomysł nie pozostaje na rzucie czy wizualizacji 3D ale w płynny sposób może być i jest realizowany.

Takie projektowanie wnętrz daje mi prawdziwą satysfakcję i do takiej pracy jestem przyzwyczajony, tworzę projekty wnętrz mocno osadzone w realu, wygodne i funkcjonalne przestrzenie do mieszkania.

Często ambicja projektanta wnętrz musi zostać odsunięta na bok. Liczy się wygoda i zadowolenie klienta.
Przy każdym projekcie zapewniam zaplecze potrzebne do jego realizacji. Dzięki temu moje projekty wnętrz są nie tylko kreatywne ale przygotowany materiał jest w pełni użyteczny.

Przepraszam za jakość niektórych zdjęć, niestety w momencie trwania prac budowlanych zarówno plan jak i światło z reguły nie dopisuje. Ale jednocześnie liczę, że pomysły się spodobają.