m79-61

Anna i Tom

Opublikowane przez

Po zakupie nowego, naszego pierwszego mieszkania, poszukiwania projektanta rozpoczęliśmy od przejrzenia kilkudziesięciu stron internetowych – po wstępnej wymianie maili i pierwszym spotkaniu postanowiliśmy podjąć współpracę z Panem Michałem. Dlaczego? Po pierwsze stylistyka Pana Michała odpowiadała naszej – chcieliśmy by nasze mieszkanie było proste, nowoczesne a jednocześnie ciepłe i przytulne.

Po drugie – Pan Michał ujął nas swoją uczciwością w zakresie szacowania terminu prac. Nie starał się nas przekonać, że wszystko będzie gotowe w przewidywanym przez nas terminie (teraz widzę, że bardzo nierealistycznym) a jednocześnie nas uspokajał, że kiedy czekamy na to pierwsze, wymarzone mieszkanie, warto poczekać kilka dodatkowych tygodni i zrobić wszystko z jak największą starannością.

Po trzecie – fakt, że Pan Michał pomoże nam w starannym planowaniu wszystkich zakupów, spotkaniach z ekipą remontową, budowlaną, stolarzem itd. był dla nas bardzo istotny, zwłaszcza, że wszystkie decyzje były podejmowane kiedy byłam w zaawansowanej ciąży a prace remontowe ruszyły kilka dni po urodzeniu naszego dziecka.

Udało nam się wspólnymi siłami stworzyć bardzo ciepłe, funkcjonalne wnętrze, w którym świetnie się czujemy. Wiemy, że bez pomocy Pana Michała na pewno nie udałoby się nam wpaść na wiele rozwiązań, które dały nam więcej przestrzeni w mieszkaniu (w tym również znacznie więcej miejsca na przechowywanie co było dla mnie istotne). Dodatkowo warto wspomnieć o zaoszczędzonym czasie, który musielibyśmy przeznaczyć na szukanie odpowiednich materiałów, farb i mebli a które to Pan Michał „hurtowo” nam prezentował na naszych spotkaniach.

Oczywiście w całym procesie były drobne, niespodziewane opóźnienia i utrudnienia (jak szukanie materiałów, które byłyby wysokiej jakości i pasowałyby wizualnie do mieszkania a nie zrujnowałaby naszego budżetu) ale nie zmienia to faktu, że z całej współpracy z Panem Michałem jesteśmy bardzo zadowoleni i możemy polecić go wszystkim, którzy szukają godnego zaufania, utalentowanego architekta wnętrz.

Kategorie: