Referencje

Projektowanie wnętrz – opinie klientów w wyszukiwarce Google.

projekt_magazynowa _salon1

Pracując w Warszawie jako projektant wnętrz. Wiem jak ważna jest współpraca z zaufanymi ludźmi. To pewność i bezpieczeństwo ale też gwarancja płynności przebiegu inwestycji, jaką jest projekt wnętrz nowego mieszkania.

Przez lata kiedy realizowałem wykonane przez siebie projekty wnętrz, nauczyłem się korzystać tylko ze sprawdzonych ekip które poddaję bardzo krytycznej ocenie. Na chwilę obecną jestem w stanie zapewnić kompletne zaplecze wykwalifikowanych osób potrzebnych, żeby wykonać przygotowany wcześniej projekt wnętrz.

Jako projektant wnętrz również swoją pracę poddaję ocenie klientów.
Zakładka referencje powstała po to by ułatwić Państwu wybór projektanta wnętrz.
Dotychczas umieszczałem referencje przekazane mi przez klientów, w formie tekstów które umieszczałem na stronie. Zachęcam do ich przeczytania.

Od jakiegoś czasu proszę moich klientów o umieszczanie wpisów na temat mojej pracy, bezpośrednio w przeglądarce Google.

Zobacz opinie w Google

Klaudia i Jacek – 47m2 Warszawa

Pan Michał urządził Nasze 46-metrowe mieszkanie z elegancją i stylem, której oczekiwaliśmy. Połączył funkcjonalność mieszkania rodziny z dzieckiem z nowoczesnością. Wdrożył dużo ciekawych pomysłów, które na co dzień są niewyobrażalnie pomocne a dodatkowo dodają uroku wnętrzu. Z pełnym zaufaniem możemy polecić Pana Michała osobom wymagającym, ceniącym piękne i ciekawe wnętrza.

Justyna i Rysiek

Po zakupie mieszkania długo zastanawialiśmy się czy skorzystać z pomocy architekta wnętrz czy podjąć się urządzania mieszkania we własnych zakresie. Wydawało nam się ,że mamy mnóstwo fajnych pomysłów, które trzeba tylko przełożyć na nasze mieszkanie. W praktyce pojawiły się jednak wątpliwości czy będziemy w pełni potrafili wykorzystać naszą przestrzeń i stworzyć wnętrze, które będzie nas cieszyć przez lata. Dlatego zdecydowaliśmy się na profesjonalną pomoc. Po obejrzeniu dotychczasowych projektów Pana Michała i wstępnym omówieniu tematu, zdecydowaliśmy oddać się w jego ręce.

Pan Michał zweryfikował nasze pomysły- niektórym nadał tylko mały szlif, a innym zaproponował całkiem nowe oblicze. Szczegółowo omawiał swoją wizję naszych założeń, a w razie dodatkowych wątpliwości zawsze trafnie argumentował swoje propozycje. Pomoc przy wyborze elementów wyposażenia: armatury, baterii, oświetlenia, mebli a także kolorów farb, rodzaju płytek, układu sufitów była nieoceniona. Do tego Pan Michał zaproponował rozwiązania, na które sami byśmy nie wpadli. Znajomi często podpytują o poszczególne rozwiązania i chwalą pomysłowość . Bardzo dziękujemy!

I polecamy…

Iwona z Warszawy

Zdecydowałam się na skorzystanie z pomocy Pana Michała w aranżacji mojego gabinetu i jestem bardzo zadowolona. W ciągu krótkiej konsultacji z nieustawnego, małego, zagraconego wnętrza wyłonił się całkiem zgrabny, kameralny pokoik. A wszystko dzięki właściwie dobranym kolorom, pomysłowym, a zarazem funkcjonalnym rozstawieniu mebli i sprzętów, ozdób ściennych. Pan Michał uzyskał efekt harmonii, na którym mi zależało. Polecam takie fachowe usługi.

Ania i Paweł

untitled-28-2

Z Panem Michałem Strawą rozpoczęliśmy współpracę po przejrzeniu kilkudziesięciu stron internetowych z ofertami projektowania wnętrz. Po pierwszej wymianie maili oraz pierwszym spotkaniu „zaiskrzyło” i owocna współpraca wciąż doprowadza nasze mieszkanie do pełnej funkcjonalności przy zachowaniu szczególnej estetyki.

Nie mogąc dojść między sobą do porozumienia w sprawach generalnych, jak np. układ ścian, aż po detale wykończeniowe (np. gniazdka elektryczne), Pan Michał miał nie tylko zadanie zaprojektować nam mieszkanie ale jednocześnie pogodzić nasze nieraz skrajne podejście do wybranych elementów. Pan Michał doskonale wstrzelił się w nasze wymagania oraz specyficzne pomysły, które chcieliśmy zrealizować w mieszkaniu. Na pierwszym miejscu postawił funkcjonalność pomieszczeń przy zachowaniu pożądanej przez nas eleganckiej prostoty. Jako bardzo niezdecydowani klienci Pana Michała gratulujemy, że sprostał doradzaniu tak marudnym osobom, od koncepcji funkcjonalnej przez kolorystykę, na detalach kończąc (światło, klamki, uchwyty, narzuty, rolety itd.). W przypadku wątpliwości, p. Michał świetnie argumentował swoje intencje nie obstając na siłę przy własnych aranżacjach lecz dostosowywał się dynamicznie do naszych nowych pomysłów. Przede wszystkim na uwagę zasługuje pomysł wszystkich mebli „szytych na miarę” i współpraca ze sprawdzonymi stolarzami (ukłony dla p. Lucjana i Jego współpracownika). Pozostałe elementy prac wykończeniowych Pan Michał także poprowadził we współpracy ze sprawdzonymi i elastycznymi podwykonawcami. Ekipa remontowo-budowlana, parkieciarze, kamieniarz, specjaliści od zasłon, w każdym z tych elementów Pan Michał mądrze doradzał lub koordynował całe przedsięwzięcie. Przy doborze płytek, tapet, farb, armatury, sprzętu AGD, drewna itd., Pan Michał starał się dostosowywać jakość elementów do budżetu, nie schodząc jednak poniżej pewnej jakości. Jako element negatywny pozostanie nam jednak w pamięci współpraca ze sklepem „Nasza Łazienka”, który pomimo teoretycznie dobrych jakościowo i ładnych elementów wykończeniowych, po prostu nas naciągnął i w 100% go odradzamy. Ze swojej strony polecamy napisanie na samym początku jak najszerszego opisu z uwzględnieniem wszelkich wymagań, pomysłów i preferencji i życzymy udanej, jak nasza dotychczas, współpracy z Panem Michałem.