Styl Skandynawski we wnętrzach

Styl skandynawski we wnętrzach zyskał wielu zwolenników. Nie zaskakuje mnie ten fakt. Rodem z Północnej Europy prosty, silnie związany z naturą.
Dla mnie, architekta wnętrz styl skandynawski przedstawia tę charakterystykę wnętrza która jest mi bardzo bliska.

 

Aranżacja wnętrz w stylu skandynawskim podkreśla przestrzeń

 

Już na etapie koncepcji funkcjonalnej troska o odczuwanie przestrzeni jest kryterium przewodnim w tworzeniu projektu wnętrz.
Ergonomia i funkcjonalność zaprojektowanego mieszkania sprawiają, że praca architekta wnętrz cieszy przez długi czas, a wnętrze jest aktualne i ponadczasowe.
Niezależnie czy dotyczy to kawalerki czy projekt dotyczy stu metrowego apartamentu.
Jasna stonowana kolorystyka wnętrz skandynawskich, biel lekko przełamana, odcienie szarości wspomagają odczuwanie przestrzeni.

 

Drewno ociepla aranżację wnętrz

 

Drewno w jasnych odcieniach ociepli całą aranżacje wnętrza. Dąb lekko bielony, patynowany trochę zgaszony świetnie przełamuje biel i szarości.
Brzoza w projektach wnętrz w skandynawskim stylu rozświetla wnętrze. Charakterystyczny dla brzozy perłowy połysk dodaje mu dekoracyjności.

 

Wyraziste kolory, geometryczne wzory

 

Odpowiednio dawkowane akcenty w mocnych kolorach, czy też wyraziste geometryczne wzory gwarantują, że przestrzeń nie jest nudna i bez wyrazu.
Jako architekt wnętrz tworzę stonowaną ponadczasową bazę, tło wnętrza, a odpowiednio dobrane kontrasty i dodatki dopełniają całości.

Projekty wnętrz w stylu skandynawskim, dobrze skonstruowane funkcjonalnie i skomponowane kolorystycznie mieszkanie będzie długo cieszyć swoich mieszkańców.